Softveri za Canon imageFormula skenere

Izvor: ITsvet.com, 09.Mar.2010, 10:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Softveri za Canon imageFormula skenere

Canon je predstavio nove drajvere za skenere za najnovije Microsoft, Apple Macintosh i Linux softverske drajvere, koji omogućavaju njenoj seriji imageFormula skenera da rade sa svim vodećim PC operativnim sistemima. Nova Majkrosoft platforma Windows 7, lansirana u oktobru 2009. godine, već je široko prihvaćena širom sveta zbog svoje jednostavnosti i fleksibilnosti. Kako bi uzela učešće u ovom brzo rastućem tržištu kompanija Canon sada ima Windows 7 drajvere dostupne za preuzimanje za čitavu seriju imageFormula skenera. Canon imageFormula DR-2010M i DR-2510M, koji su lansirani u septembru 2009. godine, predstavljeni su kao prvi Canon-ovi poslovni skeneri kompatibilni sa Apple Macintosh računarima.

Nastavak na ITsvet.com...



Povezane vesti

Predstavljeni Windows, Mac i Linux softveri za vodece Canon imageFORMULA skenere

Izvor: Economy.rs, 09.Mar.2010

Kompanija Canon Europe, globalni lider u tehnologijama digitalizacije i stampe dokumenata, predstavila je nove drajvere za skenere za najnovije Microsoft, Apple Macintosh i Linux softverske drajvere, koji omogucavaju njenoj seriji imageFORMULA skenera da rade sa svim vodecim PC operativnim sistemima.

Nastavak na Economy.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta ITsvet.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta ITsvet.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.