Izvor: JUGpress.com, 16.Mar.2024, 22:35

„Zdravlje“ pobedilo OKK „Beograd

LESKOVAC
Leskovčani koji su umesto fudbala odabrali košarku, jer su i „Dubočica“ i „Zdravlje“ igrali u isto vreme, nisu se pokajali. U utakmici 25. kola Prve košarkaške lige Srbije „Zdravlje“ je savladalo „OKK Beograd“ rezultatom 100:99 (31:32 15:25 23:20 31:22) i tako prekinulo niz od čak 12 uzastopnih poraza. U prvom poluvremenu izgledalo je da će niz poraza biti nastavljen, jer su gosti imali inicijativu i lagano vođstvo. Leskovčani su prvi put poveli minut pre kraja, ali se na četvrtina završila sa 31:32. I drugi period doneo je sličnu igru, gosti mahom vode, domaći igrači pokušavaju da sustignu tu prednost, ali u završnici poluvremena OKK „Beograd“ uspeva da stvori osetniju prednost...
Pogledaj vesti o: Leskovac,   Košarka

Nastavak na JUGpress.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.