Izvor: JUGpress.com, 10.Dec.2025, 09:18

Za sanaciju puta na deonici Barje-Oruglica iz budžeta isplaćeno 3,9 miliona dinara

LESKOVAC

Iz budžeta Grada Leskovca juče je isplaćeno 14.742.492 dinara zanaknadu za porodilje, sanaciju i nasipavanje puteva i druge troškove. objavljeno je na sajtu grada.

Za troškove ustanova kulture plaćeno je 2.164.091 dinar. A 1.361.460 dinara plaćeno je za obaveze u oblasti obrazovanja, objavljeno je na sajtu grada.

Na ime >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << naknade za 32 porodilje isplaćeno je 840.000 dinara.

Veterinarskoj stanici „Đura vet“ plaćeno je 996.720 dinara za usluge sterilizacije. Iz budžeta je plaćeno i 1.369.917 dinara za troškove Javnog preduzeća „Toplana“. Plaćeni su i računi Gradske uprave za Telekom od 470.805 dinara.

Firmi „Spektar Invest“ plaćeno je 1.374.507 dinara za okončanje situacije za izgradnju objekta Mesne zajednice Gornje Krajince.

Mesnim zajednicama isplaćeno je:

147.384 dinara – MZ Šainovac – materijal za popravku krova na objektu;

696.000 dinara – MZ Gornji Bunibrod – sanacija puteva;

190.000 dinara – MZ Gornja Lokošnica – rehabilitacija puta;

149.813 dinara – MZ Kumarevo – popravka krsta;

198.720 dinara – MZ Babičko – nasipavanje ulica;

39.900 dinara – MZ Draškovac – nabavka trimera;

22.710 dinara – MZ Centar – nabavka opreme.

Naknade za prevoz ličnih pratilaca uplaćene su Centru za socijalni rad i to 85.800 dinara za oktobar mesec.

Zaposlen u Narodnoj biblioteci „Radoje Domanović“ primio je 566.848 dinara kao jubilarnu nagradu za 35 godina rada, dok je zaposlenom u Osnovnoj školi „Bora Stanković“ u Bogojevcu uplaćeno 109.147 dinara u vidu solidarne pomoći.

I firmi „Bekvid gradnja“ plaćena je suma od 3.958.670 dinara za sanaciju puta na deonici Barje-Oruglica, navodi se u objavi. (kraj) SG/LJS

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.