Izvor: JUGpress.com, 10.Maj.2023, 08:55

Rukometaši „Dubočice 54“ završili prvenstvo na petom mestu

LESKOVAC

U zaostaloj utakmici 24. kola ekipa „Dubočice 54“ pobedila je na svom parketu novosadsku „Vojvodinu“ 33:25 (15:10) i prvenstvo završila kao petoplasirana. Gosti su došli sa kombinovanim timom, ali u redovima domaćih nije bilo kapitena Atanaskovića. Rezultatska neizvesnost trajala je do 23. minuta (9:9), kada rukometaši „Dubočice 54“ serijom od 6:1 uspevajku da na poluvreme odu sa pet golova prednosti >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << (15:10). Efikasna igra nastavljena je i u nastavku, već u 32. minutu je bilo 18:10 i bilo je jasno da je pobednik odlučen. Na kraju zasluženih 33:25 i radost zbog uspešno završene sezone.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali: Cvetković 1, Stefanović 1, Milićević 2, Radulović 6, Trajković 2, Mitić (odbrane 0/2), Mitrović, Spasić 3, A. Mitrović 1, Ristović 4, Stolić 5, Pavlović 2, Anđelković 6, Kocić (igrač utakmice, utakmice 9/24), Arđelan (odbrane 4/12). (kraj) IS/SA