Izvor: B92, 09.Apr.2012, 16:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prevarila Leskovčane za 99.000 evra

Leskovac -- Protiv Marine M. (27) iz Leskovca podnete su još tri krivične prijave, pa se ona sada sumnjiči da je od sugrađana na prevaru uzela 99.000 evra.

Marina M. je u pritvoru od 25. marta.

Novac je uzimala na zajam, a zajmodavce je varala tako što im je pokazivala lažno stanje na svom računu i prikazivala lažne nepokretnosti u Beogradu, obećavajući da će novac vratiti, navodi se u saopštenju policije.

Neke od prevara datiraju još iz >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 2008. godine i trajale su do marta 2011. godine.

Policija sumnja da je Marina M. prevarila više ljudi nego što je do sada otkriveno i poziva oštećene da se jave na broj telefona 016/200-342.
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Osumnjičena da je prevarila Leskovčane za 99.000 evra

Izvor: Nezavisne Novine, 09.Apr.2012

LESKOVAC - Protiv Marine M. (27) iz Leskovca, kojoj je već određen pritvor, leskovačka policija podnijela je još tri krivične prijave, pa se ona sada sumnjiči da je od sugrađana na prevaru uzela 99.000 evra, saopštila je danas policija.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Uhapšena zbog prevare

Izvor: JuznaSrbija.info, 09.Apr.2012

Leskovačka policija podnela je Osnovom javnom tužilaštu u Leskovcu, još šest krivičnih prijava protiv Marine J. (27) iz Leskovca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila više krivična dela prevare, kojim su šest osoba oštećene za oko 16. hiljade evra.

Nastavak na JuznaSrbija.info...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.