Izvor: juGmedia, 12.Maj.2013, 18:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nožem izbo sestru i zeta
LESKOVAC – Supružnike Zlatiju M. (64) i Mirka M. (67) iz Beograda izbo je danas nožem u Leskovcu mlađi Zlatijin brat Svetisalv Đ (57), za
kojim policija traga, potvrđeno je Jugmedii.
Prema navodima načelnice urgentnog centra Irene Ignajtović, Zlatija je ubodena nožem u grudi, a Svetisalv u stomak. Njihove
rane nisu opasne po život.
„Prebačeni su na Odelejenje hirurgije radi dalje revizije i ne očekujemo pogoršanje“, >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << kazala je Ignjatovićeva.
Ranjavanje se dogodilo u naselju Solidarnst u ulici Dragana Pavlovića broj 3.
Kako su Jugmedii ispričali očevici, Svetislav Đ. je u dvorištu zajedničke kuče na sestru i zeta iznenada nasrnuo dugačkim nožem i izbo ih.
Krvavi i pir sprečio je jedna komšija kada je vilom udario Svetislava u ruku, a ovome ispao nož. Potom je siledžija pobegao sa lece mesta.
Pretpostavlja se da su motivi sukoba povezani sa ranijom podelom roditeljske kuće u Leskovcu.
Na licu mesta je policija i očekuje se izlazak istražnog sudije.
(Kraj)mil
Nožem izbo sestru i zeta
Izvor: NoviMagazin.rs, 12.Maj.2013
Supružnike Zlatiju M. (64) i Mirka M. (67) iz Beograda izbo je danas nožem u porodičnoj kući u Leskovcu Svetislav Đ. (57), mlađi brat Zlatije M. za kojim policija traga, potvrđeno je u leskovačkoj policiji i bolnici.






