Izvor: JUGpress.com, 30.Mar.2024, 10:23

Novi porz “Zdravlja” u Zemunu

LESKOVAC
Košarkaši Zdravlja poraženi su na gostovanju u Zemunu u utakmici 27. kola Prve košarkaške lige. Njih je savladala ekipa „Mladost“ rezultatom 109:87 (28:18, 22:19, 31:25, 28:25). Domaći tim je od samog početka namentuo svoj stil igre, poveli sa 13:4 i razliku održavali do kraja četvritne (28:18). U drugoj četvrtini prednost dodano uvećavaku (40:20 u 15. minutu). Gosti se nisu predavali, uspeli su da umanje prednost domaćeg tima na 11 poena u poslednjem minutu (46:35), a na odmor se otišlo sa 13 razlike (50:37). Na samom početku drugog poluvremena „Mladosti“ dostiže prednost od 22 poena (61:39) i tu je već bilo pitanje s kojim će se rezultatom...
Pogledaj vesti o: Košarka