“Vudstok 1969. – 2019“ na Brod teatru u subotu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Avg.2019, 14:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

“Vudstok 1969. – 2019“ na Brod teatru u subotu

U zajedničkoj organizaciji SKC Novi Sad i Centra za društvenu stabilnost, na Brodu teatru u Novom Sadu na Beogradskom keju, u subotu 24. avgusta 2019. sa početkom u 20 sati biće održana tribina pod nazivom “Vudstok 1969. – 2019“. Predviđeno je da traje oko 90 minuta.

Zamišljeno je da osim o samom festivalu i faktografskim podacima vezanim za isti, bude reči i o značaju drugih festivala i kontrakulture šezdesetih na društvena i globalno politička kretanja u svetu >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << i kod nas tada i refleksije na kasnija vremena, s osvrtom i na današnje.

Učesnici tribine biće Petar Peca Popović, naš poznati rokenrol novinar i publicista, prof. dr Momčilo Bajac, nekada bas gitarista grupe “Griva”, a i danas aktivan u muzici, kao i prof. dr Siniša Bokan, dekan Akademije umetnosti u Novom Sadu. Moderator i domaćin tribine biće Obrad - Boba Škrbić, v. d. direktora SKC Novi Sad i dugogodišnji rokenrol novinar i promoter.

Posle tribine, oko 22 sata, publika će moći da prisustvuje koncertunovosadskogbenda “Moonshine Alligators” ( https://www.facebook.com/MoonshineAlligators/ ).

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.