Izvor: HotSport.rs, 03.Dec.2023, 16:50

Bez većih uzbuđenja u prvom delu. Fudbaleri Crvene zvezde gostuju u Kruševcu ekipi Napretka u okviru 17. kola Mozzart Bet Superlige Srbije od 15 časova. Na poluvreme su izabranici  Baraka Bahara otišli sa golom prednosti 1:0, a strelac jedinog gola bio je Piter Olajinka u 7. minutu. Prvo poluvreme: Domaćin je već u 4. minutu pretio kada je nakon gužve u kaznenom prostoru do lopte došla ... Read more
The post ZVEZDA GOLOM OLAJINKE VODI NA POLUVREMENU PROTIV NAPRETKA: Osim ranog pogotka bez većih uzbuđenja u Kruševcu! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Kruševac