Vojvodini na Čika Dači presudio penal

Izvor: B92, 18.Feb.2024, 16:03

Vojvodini na "Čika Dači" presudio penal

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog savladali su Vojvodinu (2:1) u meču 21. kola Superlige Srbije.

Radnički je na "Čika Dači" do pobede stigao golom Miloša Ristića iz penala u 85. minutu.

Kragujevčani su već imali vođstvo, pogotkom u 19. minutu koji je postigao Vajdi Sahli.

Voša je do izjednačenja stigla u 64. preko Dejana Zukića, međutim, presudio joj je jedanaesterac u finišu.

Radnički se ovim trijumfom izjednačio sa Vojvodinom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na tabeli, a oba tima imaju po 29 bodova, s tim da Novosađani imaju za nijansu bolju gol-razliku.

Vojvodina će u narednom, 22. kolu dočekati Spartak, dok će Radnički gostovati Javoru.