SUPERLIGA SRBIJE: Remi Radnika i Voždovca

Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Dec.2023, 16:24

Po teškom terenu.

Fudbaleri Radnika i Voždovca odigrali su u Surdulici nerešeno 1:1 (0:1), u meču 18. kola Superlige.

Gosti iz Beograda poveli su golom Džuniora Flemingsa u 14. minutu. Asistent napadaču sa Jamajke bio je Nikola Zečević. Domaćin je do izjednačenja i boda stigao autogolom Vukašina Đurđevića u 81. minutu.

Radnik je ostao poslednji na tabeli sa 11 bodova, dok Voždovac na sedmom mestu ima 22. Surduličani u narednom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << kolu gostuje Novom Pazaru, dok će Voždovac dočekati Železničar.