Remi komšija u Kragujevcu

Izvor: KGsport.info, 18.Avg.2013, 16:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na startu nove sezone omladinci Radničkog 1923 odigrali su na svom terenu bez golova protiv čačanskog Borca.
Gosti iz Čačka mogu žaliti za pobedom zbog više stvorenih gol šansi. Najbolju priliku propustio je sredinom drugog poluvremena Tomić, koji je nakon solo prodora stvorio gol šansu i šutirao preko gola golmana Kostića.
Sigurno je da obe ekipe mogu pružiti mnogo više, ali je tradicionalno rivalstvo sputalo noge igračima obeju ekipa.
Radnički 1923 >> Pročitaj celu vest na sajtu KGsport.info << – Borac 0:0
KRAGUJEVAC
Prvi pomoćni teren: Čika Dače.
Gledalaca: 100
Sudija: Nikola Miladinović (Jagodina)
Žuti kartoni: Gavrilović, Miletić, Popović (Radnički 1923), Dunić, Tomić (Borac)
RADNIČKI 1923: Kostić, Miletić, Popović (Nikolić), Gavrović (Nedeljković), Živanović, Manojlović, Stević, Aleksić (Sretenović), Andrić, Vraštanović, Simić (Gavrilović).
BORAC: Drobnjak, Đorđević, Soldatović, Petrović, Dunjić, Kilibarda (Ružičić), Nešovanović (Cerović), Vasiljević (Radosavljević), Mihajlović (Đorić), Tomić, Drakulić.
Igrač utakmice: Branislav Tomić (Borac)
Već naredne nedelje, u 2. kolu Omladinske lige Srbije, Radnički gostuje Partizanu.
Izvor i foto: Željko Marinković
Pogledaj vesti o: Kragujevac