Radnički 1923 i TSC podelili bodove u Kragujevcu

Izvor: B92, 09.Dec.2023, 16:03

Fudbaleri Radničkog 1923 i TSC-a su remizirali u Kragujevcu, bez golova (0:0), u okviru 18. kola Superlige Srbije.

TSC je ostao na trećem mestu u domaćem šampionatu sa 33 boda, dok su Kragujevčani na 11. poziciji sa 19 bodova.

Radnički je prekinuo niz od dva uzastopna poraza u šampionatu.

Prvo poluvreme je bilo dosta izjednačeno, sa po jednom konkretnom šansom na obe strane, ali nije bilo promene rezultata.

Ipak, u drugom poluvremenu je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mnogo bolja bila igra gostiju iz Bačke Topole, čak pet puta su gađali ka golu Lekovića, ali sugran je bio golman domaće ekipe.

U završnici meča je dve velike šanse imao Radnički posle kontre, ali domaći to nisu iskoristili i meč je zavrešn nerešenim rezultatom.

Radnički 16. decembra gostuje Partizanu, dok TSC dočekuje Javor iz Ivanjice.