Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Maj.2019, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TAJNO I DALEKO OD MEDIJA: Brovina dva sata saslušavana u tzv. Kosovskoj policiji
Fljora Brovina, poslanica DPK, Kadrija Veseljija, izašla je iz zgrade tzv. Kosovske policije nakon dvosatnog saslušanja.
Ona je saslušavana u vezi sa fotografija koje je pokazala u parlamentu, tvrdeći da su dokaz navodnog silovanja pripadnika srpskih snaga jedne Albanke tokom proteklih sukoba na KiM.
Brovina je, kako se navodi, iz tzv. Kosovske policije izašla na način na koji je ušla, tajno i daleko od medija.
Portparol tzv. specijalnog tužilaštva >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Ekrem Ljutfiu, najavio je da će ubrzo uslediti saopštenje o saslušanju Brovine.
- Ono što mogu sada da kažem je da će uslediti saopštenje za medije - rekao je LJutfiu.
Ljutfiju, kako se navodi, nije precizirao da li je saslušanje Brovine završeno ili će biti nastavljeno.
Fljora Brovina iz Veseljijeve DPK je sinoć u tzv. kosovskom parlamentu, tokom rasprave o osnivanju međunarodnog tribunala za zločine koje su navodno počinili Srbi, objavila fotografije koje prikazuje silovanje jedne Albanke tokom poslednjh sukoba na KiM.
Prema njenim rečima, na fotografiji su navodno neki pripadnici srpskih snaga koji su Albanku s Kosova silovalii naočigled članova njene porodice.
Sve se pretvorilo u skandal kada je ustanovljeno da je fotografija koju je Brovina predstavila pronađena na nekoliko pornografskih sajtova.
Navodi se i da su u ceo slučaj uključeni i tzv. kosovski bezbednosni organi kako bi se otkrilo poreklo fotografija koje je Brovina pokazala u parlamentu.
Navodi se, takođe, da se su se nizom izjava tzv. predsednik parlamenta Kadri Veselji i njegova DPK distancirali od Brovine, istakavši da je reč o individualnoj akciji.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na SrbijaDanas.com...
HITNO SASLUŠANA U POLICIJI! Evo šta se sada dešava sa ALBANKOM koja je htela da napakuje Srbima GENOCID
Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Maj.2019
Brovina je, kako se navodi, iz tzv. Kosovske policije izašla na način na koji je ušla, tajno i daleko od medija...Fljora Brovina, poslanica DPK, Kadrija Veseljija, izašla je iz zgrade tzv. Kosovske policije nakon dvosatnog saslušanja u vezi sa fotografijama koje je pokazala u parlamentu, tvrdeći...









