Izvor: TvojPortal.com, 27.Sep.2011, 09:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Roba s pečatom Kosova stigla u Srbiju
/vesti online/ Uprkos uzjamnoj blokadi robe i tenzijama oko carinskih papira, izgleda da je Beograd u tom obračunu popustio. Tokom vikenda sa Kosmeta su u centralnu Srbiju prešla četiri kamiona sa robom poreklom sa KiM, pečatom i dokumentacijom koju izdaje Priština, saznaju "Vesti" iz diplomatskih izvora u Prištini.
Kosovski pečat na tržištu u centralnoj Srbiji
- Kamioni su u Srbiju ušli bez ikakvih problema, iako je dokumentacija robe bila kosovska.
Za >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << međunarodnu zajednicu na Kosovu je to signal da je Beograd spreman da se pridržava sporazuma postignutog u Briselu 2. septembra. To se ocenjuje kako veliki pomak politike predsednika Borisa Tadića - kaže naš sagovornik.
Ti kamioni su prevozili cement i otpadnu hartiju, a zna se da su sa KiM, koje je veliki uvoznik, a mali izvoznik, ranije izvožene polovne baterije za reciklažu, maline i nešto malo građevinskog materijala.Ostatak teksta pročitajte na linku
Srbijapecat kosovaroba stigla u srbiju
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija










