Izvor: Blic, 12.Apr.2016, 12:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Policija privela lidera Samoopredeljenja Visara Imeria

Policija Kosova je danas privela lidera Pokreta Samoopredeljenje Visara Imerija zbog odbijanja da u nekoliko navrata učestvuje na suđenju u kojem je jedan od optuženih za fizički napad na poslanika Demokratske partije Kosova (DPK) Bekima Hadžiua.

"Policija ga je otpratila do suda, pošto smo imali takav nalog", rekla je portprolka Regionalne policije u Prištini Fljora Ahmeti.

Imeri je priveden po nalogu Osnovnog suda u Prištini u kome u toku je postupak po optužnici >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Osnovnog tužilaštva protiv Imerija i još dve osobe zbog napada i nanošenja telesnih povreda poslaniku DPK.

Imeriju je to drugi put da zbog neodazivanja na sudske pozive bude priveden na sudsko ročište u ovom predmetu.

U tom predmetu je optužen i bivši poslanik Samoopredeljenja Fjorim Krasnići, ali je postupak protiv njega izdvojen pošto živi u SAD.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.