Izvor: Radio Slobodna Evropa, 21.Feb.2022, 20:00
Kosovo ćuti o nameri Srbije da o izborima diskutuju u Briselu
Otvaranje biračkih mesta na teritoriji Kosova za srpske parlamentarne i predsedničke izbore, koji su zakazni za 3.april – česta je tema o kojoj govore beogradske vlasti, dok se zvanična Priština još uvek ne izjašnjava po ovom pitanju.
Radio Slobodna Evropa (RSE) se oko ovog pitanja obratio Vladi Kosova, na čelu sa premijerom Aljbinom (Albin) Kurtijem, ali do objavljivanja ovog teksta odgovor nije stigao.
Pripadnici srpske zajednice na Kosovu su 16. januara svoje pravo glasa na...
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija, Izbori
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
























