SILOVAO DEVOJKU I SNIMAO!

Izvor: Kurir, 25.Jan.2012, 04:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SILOVAO DEVOJKU I SNIMAO!

M. P. (20) uhapšen je zato što je silovao J. R. (16) i pritom snimao njihov odnos, preteći da će ga postaviti na Jutjub. M. P. i J. R. upoznali su se preko Fejsbuka i pre nego što su se sreli prvi put, četovali su mesec dana.

BEOGRAD - Opasno četovanje!

M. P. (20) uhapšen je zato što je silovao J. R. (16) i pritom snimao njihov odnos, preteći da će ga postaviti na Jutjub. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<

M. P. i J. R. upoznali su se preko Fejsbuka i pre nego što su se sreli prvi put, četovali su mesec dana.

- Svakog dana su pričali i onda su ugovorili susret u gradu. Predstavio joj se kao DJ Toni. Prvog dana kad su se videli, on ju je pozvao u iznajmljeni stan u Mirijevu, gde ju je naterao da ga oralno zadovolji, što je i snimio mobilnim telefonom - kaže naš sagovornik iz policije.

- Tražio je da se redovno viđa s njim i da mu radi isto, a ako bi odbila, pretio joj je snimkom i njegovim postavljanjem na sajt Jutjub, što bi videli svi njeni prijatelji i rodbina.

Uplašena, J. R. je otišla kući i ispričala majci šta se dogodilo, a potom su slučaj prijavile policiji.

Mladić je već hapšen zbog krađa, a posle ovoga optužen je i za silovanje i iskorišćavanje maloletnog lica u pornografske svrhe.

(NA. S.)
Pogledaj vesti o: Jutjub

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.