Pogledajte: Rizično zabavan salto (VIDEO)

Izvor: S media, 17.Feb.2012, 12:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pogledajte: Rizično zabavan salto (VIDEO)

Snimak ove "zabave" postavljen je i na Jutjub, a na njemu se vidi kako se muškarac penje na krov kuće koja ima prizemlje, prvi sprat i potkrovlje, dok mu dečiji glas odbrojava.

Na "pet" muškarac skače sa krova, praveći salto unapred, i pada u sneg.

Jezivo: Salto koji je krenuo po zlu! (VIDEO)

Kakav blam: Dečko želeo da zadivi devojku, pa ispao budala! (VIDEO)

Glupost je zaista neuništiva (VIDEO)

U pozadini se čuje smeh, a druga muška osoba postavlja mu pitanje da li je živ. Na to, muškarac koji je skakao ustaje iz dubokog snega i visoko diže ruke.

(B92)
Pogledaj vesti o: Jutjub

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.