Izvor: Svet plus, 17.Jan.2025, 10:08
Jelena Rozga oduševila Beograd: Šesti koncert u Sava Centru pun emocija!
Jelena Rozga sinoć je održala šesti od sedam zakazanih koncerata u beogradskom Sava Centru, još jednom potvrđujući status jedne od najomiljenijih regionalnih muzičkih zvezda.
Koncert je protekao u znaku emocija, iskrenih reči i nezaboravnih hitova, dok je publika uživala u svakoj pesmi.
Na samom početku nastupa, Rozga se prisetila svojih početaka i izazova sa kojima se suočila nakon odlaska iz grupe Magazin.
Foto: Youtube printscreen
>> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << />
"Kad sam odlazila iz Magazina, bilo je teško. Niko nije hteo doći na moje koncerte. Karte se nisu prodavale. Ali ja sam se borila kao lavica da uspem. I još nekad ne verujem šta mi se dešava. Imala sam sreću što sam na tom putu imala vas. I pesme" - rekla je emotivno Jelena, dok je publika pozdravila njene reči ovacijama.
Magija u Sava Centru
Publika je zajedno sa Jelenom pevala njene najveće hitove, uključujući "Bižuterija", "Lavica", "Nirvana" i druge. Atmosfera je bila prepuna energije, a Rozga je još jednom pokazala zašto zauzima posebno mesto u srcima svojih fanova.
Sedmi, poslednji koncert zakazan u Sava Centru obećava vrhunac ove serije nastupa, dok je svaki prethodni bio rasprodat i nezaboravan.
Pogledaj vesti o: Jutjub
Povratak Jelene Rozge u VELIKOM STILU – Nakon niza od 5 rasprodatih koncerata LAVICA ovacijama ponovo zatresla Beograd
Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Jan.2025
Nakon pauze koja je podigla očekivanja, Jelena Rozga, vratila se u srpsku prestonicu kako bi održala šesti po redu koncert u Sava Centru.










