Da nije strašno, bilo bi smešno!

Izvor: Dzungla.org, 16.Nov.2012, 18:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da nije strašno, bilo bi smešno!

Kako se „iskusni“ vozači snalaze na ulicama Rusije? Oni su prešišali i ozloglašene Turke za volanom.

Zbog velikog broja saobraćajnih nesreća i naplate osiguranja, u Rusiji mnogi vozači u svoje mezimce ugrađuju kameru koja snima situaciju na putu. To što zabeleži oko kamere, često je da ne poverujete!
Nevolja na putu ne mora uvek da ima strašan ishod. Nekad može biti čudna, smešna, bizarna… Upravo takvi snimci spojeni su u kompilaciju klipova koja je, >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << za svega pet dana „života“ na YouTube portalu, postigla više od milion i po pregleda.
Konj (kao i svaki drugi pešak) prelazi lagano preko „zebre“, kombi se kotrlja bez jednog točka, auto za sobom vuče crevo sa benzinske pumpe, pešak se naljutio na vozača i odlučio da zbog toga „zgazi“ auto, bager je „pokupio“ sve automobile sa jedne strane parkinga, a onda shvatio da je napravio preveliku štetu na tom mestu, pa se prebacio i na drugu stranu… to su samo neke od scena iz ovog videa.
Ovaj dinamični klip traje punih 13 minuta, ali sigurni smo da ćete ga gledati širom otvorenih očiju.

(Izvor: Mondo)

Nastavak na Dzungla.org...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.