Brajant: Žali mi se Lebron da je bio faul

Izvor: Mondo, 18.Feb.2013, 19:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brajant: Žali mi se Lebron da je bio faul

O ovome se priča posle Ol-Stara... Pogledajte.

prev next 0 0

 

1 / 2

 

2 / 2

Ceo dan niko ne priča o četvrtoj pobedi Zapada u poslednjih pet Ol-Star mečeva sa Istokom (143:138), niti o igri Krisa Pola koji je imenovan za MVP revijalnog meča u Hjustonu...

...priča se samo o rampi koju je u prelomnim trenucima meča Kobi Brajant "zalepio" Lebronu Džejmsu.

Ovaj video imao je najveći trend >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << na YouTube u ponedeljak. "King" Džejms nije imao komentar, ali "Mamba" Brajant naravno jeste.

Upitan šta mu je Lebron rekao posle "banane", legendarni košarkaš Los Anđeles Lejkersa rekao je sa osmehom:

"Pa... Nije rekao mnogo toga", slegao je ramenima Kobi, peckajući rivala, ali i dobrog prijatelja iz reprezentacije SAD.

"Nije mnogo pričao, samo je rekao da sam napravio faul, ali ja sam mu dodao da ja pravim faul u svakoj situaciji. Ja sam nešto kao igrač iz 80-ih, mi to tako radimo".

Ne samo četiri minuta pre kraja, već i u poslednjem napadu, dok je Džejms pokušavao da postigne koš vodeći loptu preko celog terena, Brajant mu je podelio još jednu rampu poručujući mu:

"Ja sam ovde gazda".

Ipak, šou su ukrali mlađi od obojice: Pol je imao 20 poena, 15 asistencija i četiri ukradene lopte za Zapad, koji je šuterski predvodio Kevin Durent sa trećim uzastopnim učinkom od 30 i više poena na Ol-Star mečevima. Na drugoj strani, Karmelo Entoni dao je 26 poena, uz 12 skokova, a Dvejn Vejd 21, uz sedam asistencija, tri skoka, dve ukradene lopte i dve blokade.

(MONDO, foto: Guliver/Getty Images)


Pogledaj vesti o: Jutjub

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.