Izvor: JUGpress.com, 13.Mar.2017, 11:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ranjen Azem Vlasi
Prištinski advokat Azem Vlasi ranjen je jutros iz vatrenog oružja u svojoj kući u Prištini, potvrdila je policija Kosova.
Vlasijeva supruga Nadira Avdić Vlasi rekla je medijima da je jedna osoba ranila Vlasija u rame i da se njen suprug nalazi u Urgentnom centru Kliničko-bolničkog centra Kosova, kao i da je van životne opasnosti.
“Jutros je kod nas došla jedna osoba koja je tražila da je Azem zastupa u nekom predmetu. Azem je rekao da on ne radi na tim predmetima >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << i posle toga je došlo, kako sam mogla primetiti, do guranja, posle čega se čuo pucanj. Azem je ranjen u rame”, rekla Nadira je Avdić Vlasi i dodala da je njen suprug u svesnom stanju i da se priprema za operaciju.
Policija je saopštila da je u toku intenzivna potraga za napadačem.
Azem Vlasi je bio istaknuti političar u bivšoj SFRJ.
Danas se bavi advokaturom, a u medijima se pojavljuje i kao politički analitičar.
PodeliteŠtampajFacebookTwitterGoogleEmailSkype
I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija















