
Izvor: JuznaSrbija.info, 30.Nov.2019, 12:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Građevinski preduzetnik iz Pirota utajio 6 miliona poreza
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Pirotu podneli su krivičnu prijavu protiv tridesetsedmogodišnjeg muškarca iz Pirota, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio tri krivična dela poreska utaja.
Sumnja se da je on tokom 2017. godine, kao odgovorno lice preduzetničke radnje za izvođenje građevinskih radova, izbegao da obračuna, prijavi i plati porez na prihode, zarade i doprinose zaposlenih.
Na ovaj način budžet Republike Srbije oštećen je za više od 6.000.000 dinara.
Nastavak na JuznaSrbija.info...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.