Nole, pa ja!

Izvor: Mondo, 23.Mar.2015, 10:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nole, pa ja!

Jelena Karleuša o ostvarenju sna o svetskoj slavi.

Foto: Instagram/KarleusaStar

Jelena Karleuša privukla je pažnju svetskih medija, pošto izgleda da je najpoznatija starleta na svetu, Kim Kardašijan, iskopirala njen stil.

Karleuša je u intervjuu za "Gloriju" pojasnila da ona nikada nije optužila Kim za kopiranje.

"Svi pričaju o tome kao da je reč o nekom krivičnom >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << delu, a ja sve ovo shvatam kao veliki kompliment. Svim medijima sam rekla, i ponoviću, za razliku od Kim, ja imam karijeru od dvadeset godina. Ovo je samo jedna vrsta nagrade za sav taj trud. San o svetskoj slavi polako se realizuje, osim Novaka Đokovića, ni o jednoj javnoj ličnosti iz Srbije nije se pisalo ovoliko u pozitivnom kontekstu, širom planete".

Kaže da je domaći mediji "ružno bojkotuju", ali da to shvata kao dodatni vetar u leđa i motivaciju da budu još bolja.

"Ništa ne može da zaustavi hrabrost, istinu, individualizam i talenat koji posedujem. Ni mladima ništa ne može da zamaže oči", poručuje Jelena, koja je u jednoj anketi prošle godine stavljena na drugo mesto uzora u Srbiji, odmah iza najboljeg srpskog tenisera.

"Veoma sam ponosna što sam odmah iza jednog Novaka Đokovića", rekla je ona.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.