Niko ne sme da je dotakne i mora da ima papagaja u garderobi!?

Izvor: Vesti-online.com, 09.Jul.2012, 13:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niko ne sme da je dotakne i mora da ima papagaja u garderobi!?

Svi znamo da strane zvezde imaju, uglavnom, neobičan spisak želja, koje treba da im se ispunjavaju dok gostuju u nekom gradu... Tim putem je pošla i Jelena Karleuša pred da nastup na Festivalu zabavne muzike "Banja 2012 - Dunav Osiguranje" u Vrnjačkoj Banji, gde treba da dobije >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << nagradu za najbolji pop album. Pogledajte, rajder listu koji je tim pop zvezde dostavio organizatorima.

Jelena je od organizatora festivala tražila deset kilograma neprskanih jabuka, grickalice bez glutena, flaširanu vodu "Evian", parking mesto ispred garderobe, garderobu bez prozora i veselih boja, papagaja, kao i da na putu od garderobe do bine ne sretne nijednog pevača. Ipak, to nije sve.

Na kraju njene rajder lista stoji da od organizacije zahteva da se zabrane poljupci, rukovanje, grljenje, slikanje i prilazak popularnoj blondini na razdaljini manjoj od dva metra.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.