SL: Radnički slavio u Lučanima, Spartak bolji od Rada, Jagodina pobedila

Izvor: HotSport.rs, 27.Feb.2016, 17:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrano je pet utakmica 24. kola Superlige Srbije, a veoma važnu pobedu odneo je Radnički iz Niša protiv Mladosti u Lučanima.

Real sa Nišave slavio je sa 1:0. Gol odluke postigao je Mrkić u 88. minutu čime je Radnički napravio korak napred ka plej-ofu i borbi za Evropu. Drugoplasirani Borac iz Čačka nije uspeo da odnese bodove iz Novog Pazara 0:0. Iznenađenje je priredila ekipa Radnika koj je sa 2:1 savladala na početku proleća uspavani Čukarički. Surduličani >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << su poveli preko Stojanovića u 32. minutu, da bi “brđanima” izjednačenje doneo Lagator u 36. minutu. Čukarički je u 70. minutu ostao bez isključenog Đurića, a Arsić je sedam minuta pre kraja utakmice Radniku doneo tri boda.
Jagodina je sa novim trenerom Stevanom Mojsilovićem stigla do pobede nad OFK Beogradom 3:1, a u derbiju začelja Spartak je bio bolji od Rada 2:1.