Loš dan: I žena u Jagodini pretila skokom

Izvor: Mondo, 13.Maj.2018, 15:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Loš dan: I žena u Jagodini pretila skokom

Sumnja se da se u nedelju dogodilo nekoliko samoubistava i pokušaja samoubistava u Srbiji. Poslednji slučaj u Jagodini sa srećnim završetkom.

Foto: MONDO/Nikoleta Vukčević

Nakon skoro jednočasovnog ubeđivanja jagodinska policija je uspela da ubedi ženu da ne skoči sa terase na drugom spratu zgrade u Ulici Braće Cincarević u Jagodini, saznaje agencija Beta u policiji.

Jutros oko 8 časova, A.P. iz Jagodine popela se na terasu i pretila da će >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << skočiti. To je privuklo pažnju komšija koji su pozvali policiju, vatrogasce i hitnu pomoć.

Nakon sat vremena ubeđivanja, žena je ušla u stan i pustila policiju a zatim ju je ekipa Hitne pomoći odvela u bolnicu.

Ranije danas objavljene su informacije o smrti dve žene - jedne u Zaječaru, a druge u Novom Sadu, ali još nema zvaničnih informacija da li su u pitanju samoubistva.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.