Jagodinci žele senzaciju

Izvor: Kurir, 18.Jul.2013, 02:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jagodinci žele senzaciju

„Ćurani“ se ne mire sa ulogom autsajdera u prvoj utakmici 2. kola kvalifikacija za LE s jednim od najboljih ruskih timova

Nema predaje.

Trener Jagodine Mladen Dodić veruje da njegov tim večeras može dobiti favorizovani Rubin (20.00). Osvajač nacionalnog kupa Srbije smatra da će kolektivna igra „ćurana“ biti pravi odgovor na kvalitet pojedinaca koje u svojim redovima ima ruski tim.

Ne sumnjam u podršku

- Za nas >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << bi bilo kakva pobeda, pa čak i nerešen rezultat protiv Rubina bio veliki uspeh. Ako budemo igrali odgovorno i čvrsto, u veliku podršku s tribina ne sumnjam, očekujem da možemo iznenaditi Rubin - istakao je Dodić i dodao:

- Daćemo sve od sebe da ne primimo gol na domaćem terenu. Mnogi su nas već prežalili, ali imam razloge za optimizam i verujem u pobedu bez primljenog gola.

Polažu nade u novajlije

Trener Jagodinaca velike nade polaže u novajlije, golmana Anđelka Đuričića i napadača Seada Hadžibulića, te starosedeoce, štopere Danijela Mihajlovića i Aleksandra Živanovića, Libijca Mohameda el Monira i Milana Đurića.

Utakmicu u Jagodini sudiće  trojka iz Danske, Ken Hansen kao glavni arbitar.

(S. R.)
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.