Izvor: RTS, 16.Sep.2017, 10:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zoranu Marjanoviću određen pritvor do 30 dana
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana Zoranu Marjanoviću koji se sumnjiči za teško ubistvo supruge, pevačice Jelene Marjanović 2. aprila 2016. godine u Borči.
Portparol suda Bojana Stanković precizirala je za Tanjug da je sudija za prethodni postupak doneo rešenje kojim je Marjanoviću odredio pritvor zbog postojanja osobitih okolnosti da će ometati postupak uticanjem na svedoke.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />
Marjanović je saslušan kasno sinoć, nakon čega je tužilaštvo donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv njega zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo, rekla je Tatjana Sekulić.
Ministar policije Nebojša Stefanović je za TV Pink rekao da je Marjanović sinoć priveden po nalogu Višeg tužilaštva u Beogradu.
Stefanović je pružio podršku i priznanje policajcima koji su radili na ovom slučaju navodeći da su bili posvećeni i uložili hiljade sati rada kako bi došli do dokaza.
O hapšenju Zorana Marjanovića govorio je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Za teško ubistvo zaprećena je kazna od 10 do 40 godina zatvora.
Marjanović je ranije privođen, ali je nakon ispitivanja u policiji i na poligrafu puštan, jer nije bilo dovoljno dokaza.
Zoran Marjanović je do četvrtka bio učesnik rijaliti programa na TV Pinku.
Telo pevačice Jelene Marjanović pronađeno je na nasipu u Borči 3. aprila 2016. godine.
SAD JE I ZVANIČNO: Pokrenuta istraga protiv Zorana Marjanovića za teško ubistvo
Izvor: Press, 16.Sep.2017
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je danas istragu protiv Zorana Marjanovića zbog sumnje da je u aprilu 2016. godine ubio svoju suprugu pevačicu Jelenu Marjanović i tražilo da mu se odredi pritvor. . Foto: Telegraf. Portparol...





