
Izvor: Blic, 24.Feb.2025, 10:06
UHAPŠENA MENADŽERKA "ŽELEZNICA SRBIJE" U BEOGRADU Nova hapšenja zbog pada nadstrešnice u Novom Sadu
Pripadnici UKP uhapsili su menadžerku u "Železnicama Srbije" sa sedištem u Beogradu u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu 1. novembra 2024. kada je poginulo 15 ljudi, a dvoje teško povređeno.
Povezane vesti
Uhapšena menadžerka u „Železnicama Srbije“ i članovi tehničke komisije u vezi sa padom nadstrešnice
Izvor: Danas, 24.Feb.2025
Pripadnici UKP uhapsili su menadžerku "Infrastrukture železnica Srbije" u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu. Pored nje, uhapšeno je troje članova tehničke komisije koja je bila zadužena za pregled radova na stanici. Jedna osoba je u bekstvu. Uhapšenima određeno zadržavanje do 48 sati.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.