
Izvor: Danas, 06.Dec.2022, 15:44
Subotica: I ove godine bez dočeka na Trgu, sredstva preusmerena mladima i za lečenje dece
Gradonačelnik Subotice Stevan Bakić doneo je danas odluku da sredstva iz budžeta grada, u iznosu od 5,9 miliona dinara, opredeljena za proslavu dočeka Nove godine na Gradskom trgu, budu preusmerena mladima i za lečenje dece.
Pogledaj vesti o: Subotica, Doček Nove Godine
Povezane vesti
Grad za primer: Subotica novac za proslavu Nove godine daje na mlade i lečenje dece
Izvor: Radio 021, 06.Dec.2022
Gradonačelnik Subotice Stevan Bakić odlučio je da sredstva iz budžeta grada u iznosu od 5,9 miliona dinara, opredeljena za doček Nove godine na gradskom trgu, budu preusmerena.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.