Izvor: B92, 03.Dec.2011, 16:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Razbijena vrata na prostorijama LSV
Novi Sad -- LSV saopštila da su jutros rano nepoznati počinioci ciglama razbili ulazna vrata na prostorijama te stranke u Baču.
LSV zatražila da policija hitno pronađe odgovorne za taj napad.
To je već drugi napad na prostorije LSV u proteklih nedelju dana, navodi se u saopštenju i podseća da je sa zgrade Opštinskog odbora LSV u Sremskim Karlovcima, u noći između 26. i 27. novembra, otkinuta i ukradena tabla sa nazivom stranke.
Nekoliko dana ranije lideru >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << LSV Nenadu Čanku upućene su pretnje preko društvene mreže Fejsbuk.
Srpski pokret obnove najoštrije jeosudio napad na prostorije Lige socijaldemokrata Vojvodine u Baču i upozorio na porast desničarskog nasilja.
"Nakon pretnji smrću Vuku Draškoviću, Nenadu Čanku i Čedomiru Jovanoviću i njihovim porodicama, ovo je još jedan primer koji govori o tome kakvim su pritiscima izloženi u Srbiji svi koji su spremni da se suprotstave štetnoj i gubitničkoj politici", navodi SPO u saopštenju.
Ta stranka podseća da su početkom ove sedmice porazbijani prozori na prostorijama Opštinskog odbora SPO u Futogu i navodi da su "prozori razbijeni ciglom umotanom u plakat sa natpisom Preokret".
SPO traži hitnu reakciju policije kako bi bili pronadjeni odgovorni za napad na prostorije LSV u Baču.
Još jedan napad na prostorije LSV
Izvor: NoviMagazin.rs, 03.Dec.2011
Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) saopštila je da su jutros rano nepoznati počinioci ciglama razbili ulazna vrata na prostorijama te stranke u Baču, i zatražila da policija hitno pronađe odgovorne za taj napad.
SRPSKA POLITIČKA SCENA
Izvor: Kurir, 04.Dec.2011, 08:12
Napad na LSV: Razbijena vrata NOVI SAD - LSV saopštio je da su juče ujutru nepoznati počinioci ciglama razbili ulazna vrata na prostorijama te stranke u Baču, i zatražio da policija hitno pronađe odgovorne za taj napad...Napad na LSV: Razbijena vrata..NOVI SAD - LSV saopštio je da su juče ujutru...











