Zaplenjeno 17 tona duvana

Izvor: Blic, 23.Dec.2014, 23:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zaplenjeno 17 tona duvana

U akciji pripadnika Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici, na sedam lokacija u okolini Stare Pazove i Pećinaca pronađeno je i zaplenjeno oko 17 tona duvana, pretežno u listu, saopštilo je večeras Ministastvo unutrašnjih poslova Srbije.

Policija je pronašla i jednu mašinu za sečenje duvana, naparivač, digitalnu vagu, nešto sasušene marihuane i 10 saksija sa tragovima kanabisa.

Protiv osam osoba biće podnete krivične prijave za nedozvoljenu proizvodnju i >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << nedozvoljenu trgovinu Osnovnom javnom tužilaštvu u Staroj Pazovi i Rumi, a protiv jedne osobe za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga, Višem javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici, navodi MUP.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.