Izvor: Blic, 10.Nov.2014, 14:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšena pevačica grupe "The Cranberries"
Pevačica grupe "The Cranberries" Dolores O'Riordan uhapšena je u Americi nakon što je fizički nasrnula na stjuardesu.
Pevačica je uhapšena jutros zbog nasrtaja na stjuardesu tokom leta na liniji Njujork-Šenon. Kako se navodi, avion je bio 20 minuta do sletanja u Šenon kada je Dolores odbila da sedne na svoje mesto, i tom prilikom nagazila stjuardesu koja je kasnije smeštena u bolnicu zbog frakture kostiju stopala.
Međutim, pevačici ovo nije jedini incident. Kada je po sletanj uhapšena, udarila je u glavu i pljunula policajca koji ju je hapsio.
Dolores bi u policijskoj stanici mogla da bude zadržana 24 sata.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








