Telenor redizajnira svoje prodavnice

Izvor: B92, 10.Okt.2011, 15:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Telenor redizajnira svoje prodavnice

Telenor Srbija je rešio da redizajnira svoje prodajne objekte, kako bi kupcima omogućio lakši uvid u svoju ponudu.

Novi koncept prodavnica podrazumeva više izloženih uređaja i jasnu podelu proizvoda po vrstama ponude, kažu iz ove kompanije.

Osim toga, najavljeno je i proširenje prodajne mreže u Srbiji, a sve prodavnice, i Telenor i partnerske, imaće isti dizajn.

Marek Slačik, direktor marketinga i prodaje Telenora, rekao je da proširenje ponude >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << stvara potrebu za drugačijim pristupom dizajnu prodavnica, kako bi se kupcima omogućilo da izaberu pravi proizvod u skladu sa svojim potrebama.

Ukoliko vas zanima kako će Telenor prodavnice ubuduće izgledati, možete pogledati novu pilot prodavnicu u Starom Merkatoru, koja je otvorena danas.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.