Izvor: Blic, 13.Okt.2014, 21:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Skok u bazen nikad nije bio opasniji
Bejs-džamper Džon van Horn sa dvojicom drugova stalno je u potrazi za novim uzbudljivim lokacijama za skakanje. Sada su smislili nešto malo drugačije.
Njihov skok sa poznatog, 335 metara visokog, tornja u Kuala Lupmpuru završio se prilično mokro, jer im je cilj bio bazen na krovu susednog hotela.
Pogledajte kako je to izgledalo:
Skok-u-bazen-nikad-nije-bio-opasniji
Izvor: medio.rs, 14.Okt.2014, 09:05
Bejs-džamper Džon van Horn sa dvojicom drugova stalno je u potrazi za novim uzbudljivim lokacijama za skakanje. Sada su smislili nešto malo drugačije...Njihov skok sa poznatog, 335 metara visokog, tornja u Kuala Lupmpuru završio se prilično mokro, jer im je cilj bio bazen na krovu susednog hotela.











