Resident Evil 7 prodat u 2,5 miliona primeraka

Izvor: B92, 29.Jan.2017, 13:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Resident Evil 7 prodat u 2,5 miliona primeraka

U najnovijem zvaničnom izveštaju kompanije Capcom, navodi se da je Resident Evil 7 za svega tri dana prodat u preko 2,5 miliona primeraka za PC, Xbox One i PlayStation 4.

Od toga, u ovom trenutku preko 73 000 registrovanih igrača uživa u igri igrajući je preko PlayStation VR uređaja. U ovu grupu spada i naš kolega iz Play!Zine redakcije, čiji opis RE7 VR iskustva ćete imate prilike da čitate februarskom broju časopisa.

U istom izveštaju se navodi da su igre >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << iz Resident Evil serijala, od kada se prvi put pojavio pa do danas, prodate u preko 75 miliona jedinica, što Resident Evil čini ubedljivo najprodavanijim serijalom u vlasništvu Capcoma.

Ovih dana je takođe bila i premijera filma Resident Evil: The Final Chapter u Evropi i Americi, nakon što je film imao svetsku premijeru u Japanu još 23. decembra prošle godine.

Ovo nije kraj Resident Evil sadržaja kada je 2017. godina u pitanju, jer nam 27. maja stiže i premijera animiranog filma Resident Evil: Vendetta, trećeg animiranog filma u serijalu, nakon Resident Evil: Degeneration iz 2008. godine i Resident Evil: Damnation, koji je izašao 2012. godine.

Na kraju, iako još nije zvanično najavljeno, sasvim smo sigurni da ćemo dobiti i bar neku ekspanziju/dlc za RE7 u toku ove godine, taman da nam upotpuni i zaokruži godinu.

Izvor: Play.co.rs

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.