Reprogram duga „Infostanu” potpisalo 18.343 korisnika

Izvor: Blic, 18.Nov.2014, 12:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Reprogram duga „Infostanu” potpisalo 18.343 korisnika

Zaključno sa 14. novembrom, za reprogram duga JKP „Infostan” potpisano je 18.343 ugovora ukupne vrednosti 2.839.890.995 dinara, što ga čini najuspešnijim do sad, rekao je Borko Milosavljević, pomoćnik gradonačelnika zadužen za oblast komunalnih delatnosti i funkcionisanje javnih preduzeća.

- Izuzetno sam zadovoljan odzivom na reprogram duga i radi se o sigurno do sada najuspešnijoj akciji u pravcu rešavanja ovog problema. Naplaćena sredstva biće prosleđena učesnicima >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u sistemu objedinjene naplate tj. komunalnim kućama i na taj način biće obezbeđen nastavak dobrog funkcionisanja komunalnih sistema grada. Ovo je i prilika da apelujemo na građane da redovno izmiruju preuzete obaveze, kako bi izbegli plaćanje ukupnih dugova sa kamatama - kazao je Borko Milosavljević.

Otpis kamate 2 je 617.375.505 dinara, a odobreni popust iznosi 81.035.654 dinara.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.