Izvor: Blic, 20.Okt.2014, 11:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Razbijen izlog još jedne pekare
U novosadskom naselju Liman jutros je oko 5.30 sati razbijen izlog još jedne pekare, a policija je ubrzo uhapsila izgrednika, saznaje "Blic" u novosadskoj policiji.
Reč je o sedmoj pekari koja je napadnuta poslednjih dana, međutim ovaj slučaj je imao drugačiju pozadinu i aktere.
Izlog pekare u Puškinovoj ulici, čiji je vlasnik srpske nacionalnosti, stradao je u potpunosti, a novosadska policija je ubrzo identifikovala i uhapsila mladića (21), koji je Mađar.
Njemu se na teret stavlja krivično delo uništenje i otuđenje tuđe stvari.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









