Radije biste ratovali nego radili ili učili? Nema problema, Call of Duty vam piše opravdanje

Izvor: B92, 28.Okt.2019, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radije biste "ratovali" nego radili ili učili? Nema problema, Call of Duty vam piše opravdanje

Samo što je, u petak izašao, novi Call Of Duty: Modern Warfare, je ljubiteljima kultnog FPS-a koji su došli do njega, odmah napravio problem, budući da, posle intenzivnog vikenda uz omiljenu igru, u ponedeljak moraju u školu i na posao.

Zato su se autori igre dosetili kako da pomognu svima koji bi i današnji, a možda i ostale dane ove nedelje, radije proveli uz novi CoD, a zaboravili su da uzmu slobodan dan ili ne žele da beže sa časova.

Za sve ljubitelje jednog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << od najpopularnijih serijala u dosadašnjoj istoriji gejminga, koji nemaju problema sa time da zbog svoje omiljene igre sve svoje obaveze ostave po strani, Infinity Ward i Activision su pripremili "iznenađenje", prenosi Led Bible.

Svi koji bi želeli "poštedu" od svakodnevnih obaveza zarad više sati intenzivnog virtuelnog ratovanja, svome šefu na poslu ili razrednom starešini u školi mogu jednostavno da popune, odštampaju i predaju zvanično opravdanje zbog odsustvovanja, i da potom igraju do mile volje bez ikakvih posledica.

Ovo posledenje, ustvari, zavisi upravo od tog šefa ili razredne...

Bez obzira ne to, ovo "opravdanje" predstavlja zaista duhovitu i veoma uspelu dosetku autora novog nastavaka legendarnog "pucačkog" serijala Call Of Duty.

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.