Petar Božović organizuje dobrovoljno davanje krvi u kafani!

Izvor: Blic, 26.Sep.2014, 14:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Petar Božović organizuje dobrovoljno davanje krvi u kafani!

Humanitarci i ljubitelji kafane mogu sutra da spoje lepo i korisno u Žarkovu, gde će glumac Petar Božović organizovati sada već tradicionalno davanje krvi u kafani "Kod Neše".

Petar Božović će sutra od 12 sati u kafani "Kod Neše" u Vodovodskoj u Žarkovu organizovati doborovoljno davanje krvi.

- Ljudi se u kafani, kao što je opšte poznato, bave sastavom reprezentacije, obaranjem vlade i žalbama na svoje žene, a evo mi smo svim tim aktivnostima dodali i jednu humanitarnu - rekao je Petar Božović, čuveni boem i gurman koji je ovu kafanu zavoleo najviše zbog porcija kuvara Miloša.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.