PLAY! Zine Prvi utisci: TOXIKK (VIDEO)

Izvor: B92, 20.Sep.2016, 18:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PLAY! Zine Prvi utisci: TOXIKK (VIDEO)

Kada ste poslednji put igrali multiplayer pucačinu u kojoj je na ishod meča uticala samo vaša veština, a ne to koliko ste sati proveli u igri i kakvu opremu nosi vaš lik?

Za Toxikk njegovi autori tvrde da je vrlo oldschool. Kad se kaže old school, misli se baš baš oldskull, kao na primer pucačine iz 1999. godine old school.

Nema loadouta, nema perkova, nema budženja lika i oružja. Samo vi, drugi igrači, arena prepuna oružja i čisti refleksi. Pritom je i >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << besplatna, doduše sa nekim ograničenjima.

Naravno, ekipa Play! Zine-a je morala da isproba Toxikk i uveri se i sama u to koliko je verna svojim korenima. Nnjihove prve utiske pogledajte u nastavku a očekujte i recenziju na stranama play.co.rs sajta i 1. oktobra u novom broju Play! Zine časopisa.

Izvor: play.co.rs

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.