Izvor: Blic, 15.Nov.2014, 13:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Opis napadača na Milana Beka: Mlad i lep muškarac
Beogradska policija ima opis napadača koji je sinoć pucao na biznismena Milana Beka. Prema izjavama svedoka koji su videli napadača, radi se o mlađem muškarcu visokom oko 175 centimetara, sa "normalnim, lepim crtama licama".
Napadača je videlo nekoliko svedoka, koji su dali izjavu policiji.
Svedoci su uglavnom stanari ulice u kojoj se desio napad, i koji su napadača videli tokom popodneva, saznaje Blic.
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << izjavio je da je policija pronašla četiri čaure i jedno zrno na mestu gde su dve osobe sinoć pokušale da ubiju biznismena Milana Beka.
Stefanović je istakao i da policija intenzivno radi u nekoliko pravaca na otkrivanju motiva za pokušaj ubistva, ali da, prema dosadašnjim informacijama, oni koji su pucali nisu bili profesionalci.
Kako je rekao, Beko je pogođen sa dva hica, a da je pucao profesionalac, ne bi sa te udaljenosti promašio.
Biznismen Milan Beko ranjen je juče oko 17.30 sati sa dva metka ispred svoje kuće na Senjaku.
Pogledaj vesti o: Milan Beko








