Izvor: B92, 26.Mar.2013, 19:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Motorola X stiže u novembru?
Svakog dana pojavljuje se neka nova glasina u vezi sa dugoočekivanim Motorola X uređajem. Za razliku od prethodnih tvrdnji da će u pitanju biti cela linija uređaja a ne samo jedan uređaj pod imenom Motorola X, sada su se pojavile specifikacije koje se odnose na samo jedan telefon koji bi mogao da bude predstavljen u novembru.
Sajt PhoneArena dobio je informaciju od neimenovanog izvora koji tvrdi da će Motorola X imati 4.8-inčni displej sa ekranom od safira, koji je tri puta >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << čvršći od Gorilla Glassa.
Druge specifikacije uključuju quad core Qualcommov Snapdragon 800 CPU na 2GHz i bateriju od 4.000mAh.
Takođe, izvor tvrdi da će telefon biti otporan na vodu sa dizajnom koji će podrazumevati zadnju stranu napravljenu od karbona i uglove zaštićene gumom.
Ukoliko su ove informacije tačne, Motorola X mogla bi da bude impresivan telefon.
Motorola H stiže u novembru?
Izvor: Capital.ba, 27.Mar.2013, 10:33
NJUJORK, Svakog dana pojavljuje se neka nova glasina u vezi sa dugoočekivanim Motorola H uređajem. Za razliku od prethodnih tvrdnji da će u pitanju biti cijela linija uređaja a ne ..








