Ministarka poljoprivrede u radnoj poseti Rumuniji

Izvor: Blic, 29.Okt.2014, 10:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ministarka poljoprivrede u radnoj poseti Rumuniji

Ministarka poljoprivrede i zaštite životne sredine Snežana Bogosavljević Bošković boraviće danas u radnoj poseti Rumuniji, gde će učestvovati na Forumu agrotrgovinske i ekonomske saradnje izmedju NR Kine i zemalja centralne i istočne Evrope.

Kako je najavilo Ministarstvo poljoprivrede, Bogosavljević Bošković će tokom posete Rumuniji prisustvovati otvaranju Sajma poljoprivrede Indagra 2014, koji će otvoriti rumunski premijer Viktor Viorel Ponta.

Ministarka >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << poljoprivrede će, nakon otvaranja Sajma, učestvovati u radu Foruma agrotrgovinske i ekonomske saradnje između NR Kine i zemalja centralne i istočne Evrope, na kojem će se obratiti učesnicima u ime Vlade Republike Srbije, navedeno je u saopštenju.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.