Maloljetnik opljačkao »Nestro petrol«

Izvor: Nezavisne Novine, 15.Dec.2014, 19:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Maloljetnik opljačkao »Nestro petrol«

BANJALUKA - Šesnaestogodišnjak iz Banjaluke osumnjičen je da je 25. novembra opljačkao benzinsku pumpu "Nestro petrol" u Ulici krajiških brigada, iz koje je odnio oko 1.600 maraka.

Policija je tokom rasvjetljavanja ovog razbojništva pronašla garderobu, pištolj i fantomku koju je maloljetnik koristio tokom pljačke pumpe.

O svemu je upoznat tužilac za maloljetnike Okružnog tužilaštva Banjaluka, kao i sudija za maloljetnike Osnovnog suda Banjaluka i sve dalje mjere >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << i radnje prema njemu preduzimaće se u skladu sa Zakonom o zaštiti.

Podsjećamo, razbojnik je s fantomkom na glavi i pištoljem u ruci ušao u objekat pumpe.

U trenutku pljačke bilo je troje radnika, od kojih je razbojnik zatražio da mu predaju pazar.

"Prišao je pultu gdje se nalazi kasa i od radnika zatražio da mu preda novac, što je on iz straha i učinio. Promrmljao je nešto kroz fantomku, uzeo novac i otišao", kazao nam je ranije naš izvor, ističući da je pljačka trajala manje od dvadesetak sekundi.

Oružanu pljačku zabilježile su bezbjednosne kamere na benzinskoj pumpi, a snimke je izuzela policija kako bi utvrdila identitet razbojnika.

Ovaj objekat "Nestro petrola" bio je na meti pljačkaša i 31. decembra, a policija još traga za razbojnicima.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.