Lexington bend za Božić promoviše novu pesmu

Izvor: Blic, 05.Jan.2015, 23:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lexington bend za Božić promoviše novu pesmu

Momci iz „Leksington benda“ nastavljaju da svojom muzikom mire ukuse na Balkanu pa su tako snimili pesmu „Cveće“ koja muzički podseća na velike hitove iz zlatnog doba popa na prostoru bivše Jugoslavije.

- Svi koji su čuli pesmu rekli su nam da im budi nostalgiju na neko zlatno doba kada se mnogo lepše živelo na ovim prostorima. To nam je dalo inspiraciju, pa smo kadrove za spot snimili u Ljubljani i Beogradu, dok je pesma svoja premijerna izvođenja već imala na >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << našim nastupima u Hrvatskoj, Bosni i Crnoj Gori. Želja nam je da svojom muzikom izbrišemo sve granice, a po reakciji publike rekli bismo da nam to zasad dobro ide -  rekao je ovim povodom Bojan

Vasković.

On je objavio da će pesma za koju je muziku i tekst radio Bane Opačić, a aranžman Alek Aleksov i Dule Alagić premijerno biti emitovana na pravoslavni Božić na njihovom zvaničnom Jutjub kanalu.

- Postoji verovanje da ćeš cele godine raditi ono što radiš na Božić. Nadamo se da će tako i biti te da ćemo cele 2015. širiti lepe emocije, pozitivnu energiju i publici pružati samo najkvalitetniju muziku. Zato smo i odabrali ovaj datum za premijeru – zaključio je Vasković.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.