Kolarčev Art bioskop

Izvor: Blic, 03.Jan.2015, 17:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolarčev Art bioskop

Četiri filmska ostvarenja, od kojih dva dečija, biće prikazana 4, 5. i 6. januara u Art bioskopu Kolarčeve zadužbine, najavila je ta ustanova.

Sutra i u ponedeljak (4. i 5. januara), filmsku reviju otvoriće u 11.30 projekcija filma "Putovanje na božićnu zvezdu" reditelja Nilsa Gaupa, u 13.30 na programu je animirani film "Rajsko putovanje", u 18 "Neposlušni" Mine Đukić, a u 20 sati "Levijatan" Andreja Zvjaginceva.

U utorak 6. januara u 11.30 i u 13.30 biće >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << reprizirani filmovi "Putovanje na božićnu zvezdu" i "Rajsko putovanje", navodi se u najavi.

Kolarčeva zadužbina otvorila je filmski ciklus prikazivanjem dela programa Festivala autorskog filma od 28. novembra do 5. decembra, u cilju promocije filmske umetnosti, kulture odlaska u bioskop i novih sadržaja, navela je ta ustanova.

Ulaznice za sve filmske projekcije koštaju 250 dinara, a blagajna Kolarca radiće od 11 sati do početka poslednjeg filma.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.