Hakeri koriste novi bug

Izvor: NC magazin, 17.Maj.2009, 02:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hakeri koriste novi bug

Hakeri su već krenuli sa iskorišćavanjem novog buga koji je pronađen u Internet Explorer-u 7 a za koji je Microsoft kompanija izdala zakrpu u toku protekle nedelje, upozorili su stručnjaci na polju bezbednosti. Iako je za sada zabeležen mali broj napada, možda je u pitanju samo zatišje pred buru izjavio je Jamz Yaneza, rukovodilac tima za istraživanje sigurnosnih pretnji pri sigurnosnoj kompaniji Trend Micro.

Nastavak na NC magazin...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NC magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NC magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.